gry crpg, a nawet nieco więcej
Blog > Komentarze do wpisu
CRPGarść wieści

Przegląd serwisów informujących o grach przyprawia o zawrót głowy. Ciągle czytam o interesujących mnie tytułach, że już lada moment będą, że są znakomite, że jest na co czekać. Każdego dnia, co godzinę, bombardowany jestem kolejnymi newsami. Poniżej to, co zbombardowało mnie w ostatnich godzinach.

Nadal czekam na premierę pierwszego Alpha Protocol, a już chodzą słuchy na temat sequela. Tylko o czym tu dyskutować, skoro nie ma jeszcze jedynki? Z tego można zrobić przynajmniej 15 newsów.

Czy Fallout: New Vegas pojawi się w nowym numerze Game Informera? I to na okładce? Andrew Reiner z GI zaprzeczył pojawiającym się plotkom, ale mało kto w te zaprzeczenia wierzy. W każdym bądź razie dyskusje nie ustają. Z takich spekulacji można zrobić przynajmniej 15 newsów.

Czy to dziś miało pojawić się kolejne DLC do Dragon Age: Origins (PC, X360), zatytułowane Return to Ostagar? Tak, tyle, że jest to już nieaktualne. Poinformował o tym dziś, czyli w dniu zapowiadanej premiery, Chris Priestley z BioWare. Nie ma to jak trzymać graczy do końca w niepewności, a raczej pewności, że coś dostaną w wyznaczonej wcześniej dacie. Teraz znowu słyszę, że premiera już lada dzień, właściwie każdego dnia można się jej spodziewać. Z tego można zrobić przynajmniej 15 newsów.

Dragon Age: Origins Awakenings oficjalnie zapowiedziany. Dziś właśnie potwierdziło się to, o czym napisano w ostatnich dniach przynajmniej 15 newsów. To będzie prawdziwy dodatek, taki duży, obfity, pecetowy, choć ukaże się na PC, X360 i PS3, a nie jakieś tam DLC, choć mało kto pamięta, że BioWare robiło coś, co nazwano później DLC, lata temu.

wtorek, 05 stycznia 2010, nef.the.grey

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
branza_gier
2010/01/06 01:39:20
Ja to czekam z wypiekami na twarzy tylko na jedną grę....
Heavy Rain :)
-
nef.the.grey
2010/01/11 20:44:43
No ja na Heavy Rain nie czekam ;)